Directie

Peter Hobert

Peter Hobert

Algemeen Directeur

p.hobert@bud.nl
+31 (0)174-535307

Stefan van Uffelen

Stefan van Uffelen

Financieel Directeur

s.vanuffelen@bud.nl
+31 (0)174-535342

Commercieel team

Cees van der Meer

Cees van der Meer

c.vandermeer@bud.nl
+31 (0)174-535305

Ge van der Lem

Ge van der Lem

g.vanderlem@bud.nl
+31 (0)174-535308

Jaco Plooster

Jaco Plooster

j.plooster@bud.nl
+31 (0)174-535317

Edwin Janssen

Edwin Janssen

e.janssen@bud.nl
+31 (0)174-535318

Richard van den Akker

Richard van den Akker

r.vandenakker@bud.nl
+31 (0)174-535309

Jean Marc Eikelenboom

Jean Marc Eikelenboom

j.m.eikelenboom@bud.nl
+31 (0)174-535306

Patrick Stoffels

Patrick Stoffels

p.stoffels@bud.nl
+31 (0)174-535354

Stefan Warbout

Stefan Warbout

s.warbout@bud.nl
+31 (0)174-535352

Judith Haarman

Judith Haarman

j.haarman@bud.nl
+31 (0)174-535321

Declaratie afdeling

Gerard Brouwer

Gerard Brouwer

g.brouwer@bud.nl
+31 (0)174-535330

Astrid van Beek

Astrid van Beek

a.vanbeek@bud.nl
+31 (0)174-535332

Administratie

John de Kruif

John de Kruif

j.dekruif@bud.nl
+31 (0)174-535344

Marco de Jongste

Marco de Jongste

m.dejongste@bud.nl
+31 (0)174-535331

Linda Kool – van Langeberghe

Linda Kool – van Langeberghe

l.kool@bud.nl
+31 (0)174-535346

Loods

Vincent Putter

Vincent Putter

Loodsbaas

v.putters@bud.nl
+31 (0)174-535341

Brian de Jong

Brian de Jong

Assistent loodsbaas
Marc Dijkhuizen

Marc Dijkhuizen

keurmeester
Richard Smit

Richard Smit

Assistent keurmeester

Receptie

Trees Brinkhorst

Trees Brinkhorst

receptie@bud.nl
+31 (0)174-535353

Judith Langebroek

Judith Langebroek

receptie@bud.nl
+31 (0)174-535353

Danielle Holleman

Danielle Holleman

receptie@bud.nl
+31 (0)174-535353

Twitter

Importeren

BUD Holland importeert enorme volumes aan producten. Toch worden alle orders precies volgens afspraak geleverd. In de juiste hoeveelheden en in de gewenste verpakking!

Contact

Bud Holland
Transportweg 67 - 2676 LM Maasdijk
The Netherlands

T 0174-535353
exotics@bud.nl